İçimden Gelmiyor

Bir cevap yazın

Misafir olarak yorum yaz

 1. Fehmi Dede’nin bol küfür etmesi kalaycı olması:) “kalaylamak” deyiminin yaşam bulmuş hali gibi. Allah sağlıklı ömür versin..

 2. Kenler kene olmuş derken biraz daha uzun bi yazı olacak sandımdı ama kenelerle uğraşırken yazmak da zor tabi. Bu arada Fehmi dedenin ya da adi her ne ise o zatın röportajını da bekleriz mutlaka. Kalemine sağlık.

 3. Bazen insanın tembellik yapası gelir, ama bazen gelir 🙂 Kalıcı değildir bu. Ki sen gibi çalışkan bir insanda hiç kalıcı değildir. Aksini iddia etsen de, bence çalışkansın, tertipli, disiplinlisin zorlama işteee 😛 Tembelliğinin keyfini çıkar şimdilik bence.
  Ve Hayat Bilgisi güzel dizi 🙂 Ben de bir ara tekrar izliyordum. Eski dizileri sen gibi açar izlerim bazen, bu hoşuma giden bir aktivite 🙂
  Son olarak; bir de teman çok güzel olmuş, bildiğin kıskandım yani, bunu demezsem içimde kalırdı 😀

  1. Hayat Bilgisi ve Yedi Numara favorilerim 🙂 Ve tembellik güzel şey fakat çok fazla üzerime geliyor son günlerde.
   Temayı beğenmene sevindim, hep ben seninkilere özenecek değilim ya 😀 Bu seferlik böyle olsun 🙂

 4. Eski dizi izleme alışkanlığı birtek bende yok sanırım. Benim için diziler ikiye ayrılır. Bir grup sakin kafa ile izlenir. Bir grup diziler ise yatakta huzur içinde uykuya dalarken izlenir. İzleyerek uyuduğun dizi her zaman senin için çok değerlidir. Benim sevdiğim eski diziler şunlar; Bizimkiler ve Yedi Numara.

  Yedi Numara’yı hala ailece izliyoruz. Akşam yemeğinden sonra çay içerken bir arada izliyoruz bu diziyi. Recep Ballıoğlu gibi hovardalık yapalım dedik. Ama yalnızca bir bölüm izliyoruz, müsrüflüğün lüzumu yok.

  Bizimkiler ise ayrı bir dünya. İnanır mısın; her gece uyumadan önce izliyorum Bizimkiler’i. Birazdan yine bizimkiler’i izleyip uyuyacağım. Harbi ve şeffaf.

  1. Günümüz televizyonları maalesef samimiyetten ve saflıktan öte şeyler sunuyorlar. Bir tatlı huzur alabileceğimiz hiç bir dizi yada film yok gibi hissediyorum. Eski her zaman daha güzel hatta Trt’nin siyah beyaz dizilerini bile günümüzdekilere tercih ederim.
   Bizimkiler dizisini maalesef tam izleyememiştim ve yorumunuz vesilesi ile tekrar izlemeyi denemek istiyorum.

Sliding Sidebar