Zaman Yolcusu Karga

Bir cevap yazın

Misafir olarak yorum yaz

 1. Özgün bir yazı olmuş. Ağaç Ev Sohbetlerine yazınız renk getirmiş, teşekkürler. Ayrıca ücretsiz kitap çıkarma sürecine ilişkin yazınızdan faydalandım. Çeviri ve telif konusunda bahsettiğiniz kanal üzerinden ne yapılabileceğine dair bilginiz varsa paylaşmanız mümkün mü? Teşekkürler:)

 2. Bu ücretsiz kitap çıkarma olayını anlattığınız için teşekkürler. Şu anda bir öykü üzerinde çalışıyorum, eminim işime yarayacak!
  Yazdığınız yazıyı çok beğendim. Henüz ehliyetim yok, korona olmasaydı bu yaz alacaktım fakat hayatım boyunca hep ehliyet alma fikri aklıma geldiğinde yazdığınız şeye kafa yordum. Yani arabayla yolda olsam ve karşıma bir hayvancağız çıksa ben hayatta ona zarar veremem. Hiçbir şey olmamış gibi ezip geçemem. Bu yüzden bunun üstesinden nasıl geleceğimi hala bilmiyorum.

  http://www.kayipfisilti.com

  1. Umarım kitap heyecanınız güzelliklerle neticelenir. Gerekirse yardım etmek için buralardayım 🙂
   Teşekkür ederim. Emin olun bir gün araba kullanmaya başladığımda dikkat edebilecek miyim çok merak ediyorum. Fakat belli bir hızda giderken o canlının hayatını kurtarmak için kendi canınızdan olma ihtimali de var. Kafam çok karışık bu konuda maalesef. Ama gördüğüm manzaralar iç acıtıyor.

 3. Bizler Şehirler arası Nakliyat Yapanlar bir firmayız. Bu şekilde güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Elinize emeğinize sağlık. Uğraş vererek güzel makale yazmışsınız. Bilgileriniz için teşekkür ederiz.

Sliding Sidebar