A. Ali Ural İle Naif Bir Röportaj

Bir cevap yazın

Misafir olarak yorum yaz

 1. Ali Ural’ın Posta Kutusundaki Mızıka kitabını okumuştum. Arka Kapak dergisinde de yazıyor ya hani. Dergiyi aldığımda ilk onun yazısını okurdum. Dili gerçekten çok hoş. Röportajı da zevkle okudum. Emeklerinize sağlık.

  1. Kesinlikle huzur verici bir yazar kendisi 🙂 Dergideki yazılarını takip etmemiştim ama kitaplarını severek okuyorum 🙂
   Teşekkürler, yorumunuz ve ziyaretiniz için sağolun 🙂

 2. Ali Ural gibi öyle değerli yazarlar var ki,hangi birine yetişmek bir dert oluyor? Ali Ural’ı şahsen tanımam,derginizin olduğunu dahi bilmiyordum,kapanmasına üzüldüm..Sonuçta edebiyat dergisi..Edebiyata benim de ilgim var ama nedense şu sıralar bazı sorunlar nedeniyle pek kitap dahi okuyamıyorum..Röpörtaj iyiy di,paylaşım için elinize sağlık..🙂

  1. Evet, kesinlikle katılıyorum size: Çok kıymetli yazarımız var ve daha bir çoğunu tanımıyoruz belki. Bildiklerimizin de her bir kitabını okumak zor oluyor.
   Öğrenci iken başlamıştık dergi çıkartmaya ve sonrasında Enfa isimli bir dergi ile devam ettik. Ancak eski samimiyeti kalmamış gibiydi, kapandı mecburen. Şuan bir fanzin çıkarıyoruz: Meczup Fanzin. Okuyabilmeniz mutluluk verecektir. Blogumda üstlerde bir ulaşım linki bulunuyor 🙂
   Maalesef bende de aynı sorun var: Bir haftadır aynı kitabı yanımda taşıyorum. Bi yerden gayretlenmem gerek ama nasıl?
   Ziyaretiniz ve yorumunuz için teşekkür ederim.

 3. Ali Ural en sevdiğim yazarlardan. bu ropörtaja tesadüfen rastladım ve çok mutlu oldum. paylaşımınız için teşekkürler, Ali Ural’ın cümlelerini okumak çok güzeldi.

Sliding Sidebar