iPhone 14 Pro Max ile Ayrıcalıklara Ulaşabilirsiniz!

iPhone 14 Pro Max, yenilikçi Apple modelleri içerisinde yer alıyor. Farklı tarzıyla akıllı telefon dünyasında adından söz ettiriyor. Ekran özellikleri, tasarımı ve fonksiyonlarıyla dikkat çeken bir telefon modeli olduğu belirtilebilir. Teknik özellikleriyle akıllı telefon dünyasında çıtayı yükseltmiştir. Yüksek hıza sahip olduğu için hem iş dünyasına hem de mobil oyunculara hitap ediyor. A16 Bionic güçlü işlemciden oluşmaktadır. A16 Bionic işlemci; 4 tane verimlilik 2 tanede performans çekirdeği sunuyor.

6 çekirdekli CPU şeklinde ön plana çıkan iPhone 14 Pro Max, diğer akıllı telefonlara kıyasla %40 daha iyi performansta çalışmaktadır. iPhone 14 Pro Max’in kamera sistemi çok gelişmiştir. Quad Pixel teknolojisiyle kamerası tasarlanmıştır. 48 MP ana kamera sensörüyle güzel kareler yakalayabilirsiniz. Telefonun arkasındaki kamera, f/1.78 diyaframdan oluşuyor. Telefonun ikinci ve üçüncü kamerasıysa 12 megapikseldir. Bu kameralar; telefoto ve ultra geniş açı özellikleriyle tasarlanmıştır. iPhone 14 Pro Max, ekranın devamlı açık olmasını sağlayan Always On Display özelliğinden oluşmuştur.

Dayanıklı iPhone 14 Pro Max’a Efsane İndirimiyle Sahip Olabilirsiniz!

Efsane kasım indirimlerinden yararlanarak dayanıklı ve güçlü şekilde tasarlanan iPhone 14 Pro Max’ı satın alabilirsiniz. iPhone 14 Pro Max hem dayanıklılık hem de güvenlik noktasında kullanıcılarına önemli özellikler sunuyor. Bu özelliklerin en başında trafik algılama sistemi geliyor. Trafik algılama sistemi; jiroskop ve ivmeölçerle tasarlanmıştır. Ciddi trafik kazaları bu özellik sayesinde hemen algılanabiliyor. Uzay siyahı, deri mor, gümüş ve altın renklerinde tasarlanmıştır. Tasarlanan renklerle birlikte iPhone 14 Pro Max estetik bir görünüme sahiptir.

iPhone 14 Pro Max, kapsamı alanı dışında kalan acil durumlarda hemen devreye girip otomatik acil servisleri arıyor. Ayrıca kapsama alanı dışında kalınan acil durumlarda uydudan da iletişim kurabiliyor. Yalnız telefonun bu özelliği her ülkede farklı çalışıyor. 1 TB, 128 GB, 512 GB ve 256 GB depolama seçeneğinden oluşmaktadır. iPhone 14 Pro Max fiyatları ürün özellikleri kapsamında değişmektedir. iPhone 14 Pro Max ekranı üzerindeki delik sabit değildir. Telefon üzerinde yapılan işlem doğrultusunda delikte şekillenmektedir.

iPhone 14 Pro Max Güçlü İşlemcisiyle Raflarda Yerini Alıyor!

iPhone 14 Pro Max güçlü işlemcisiyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bu telefon modelinde özel A16 Bionic işlemci yer almaktadır. Güçlü işlemciye sahip olmasından dolayı yüksek performansta telefon çalışmaktadır. 4 adet verimlilik 2 adet performans çekirdeğinden oluşan iPhone 14 Pro Max, rakiplerine kıyasla %20 daha güçlüdür.

iPhone 14 Pro Max, 6.7 inç boyutundadır. 240 gram ağırlıklı cihazların genişliğiyse 77,6 mm’dir. Uzunluk 160,7 mm, derinlikse 7.85 mm boyutlu olduğunu söyleyebiliriz. 6.7 inç ekranı cihazın, OLED özelliklidir. Bu telefon modellerinde Super Retina XDR ekranı öne çıkıyor. Ekran tasarımı, Dynamic Island şeklindedir.

iPhone 12 Uygun Fiyatlarla Huzurunuzda!

iPhone 12 fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıları mutlu eden bir ürün olduğu söylenebilir. iPhone 12 fiyatları, Apple tarafından belirlenmektedir. iPhone 12 fiyatları belirlenirken üretim esnasında kullanılan materyallerin kalitesi ele alınır.

Aynı zamanda iPhone 12’nin donanım ve yazılım özellikleri de fiyata etki etmektedir. Telefonun hafıza kapasitesi fiyata etki eden diğer bir unsurdur.

iPhone 12; yeşil, kırmızı, siyah, mavi ve beyaz şeklinde 5 farklı renkte kullanıcılara sunuluyor. iPhone 12 modern detaylarla tasarlandığı için iletişim aracı olmanın yanında en şık aksesuar olarak da biliniyor. Teknik özellikleri sayesinde uzun zaman problemsiz kullanılabilir. Özellikle kamera sisteminin gelişmesi profesyonel video ve fotoğrafların çekilmesini sağlıyor.

Bu bir tanıtım, işbirliği yazısıdır.

Yeni Yazı Posta Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir