En Çok İzlenen Tayland Dizileri

Tayland dizileri son zamanlarda en çok izlenen diziler arasında bulunmaktadır. Sevilerek izlenen Tayland dizileri içerisinde çok izlenen ve beğenilen dizileri derleyip bir araya getirdik.

You Are My Desting: En iyi Tayland dizileri arasında bulunan dizi, komedi, romantik ve dram kategorisinde yer alır. Hukuk firmasında sekreterlik yapan Wanida ve büyük bir iş yerinin sahibinin oğlu olan Pawut aynı otelde kalan birbirini tanımayan kişilerdir. İkisinin de sarhoş olduğu gece oda numaraları karışır ve ikili o gece birlikte olurlar. Bu birliktelikten sonra Wanida hamile kalır ve olaylar bu yönde ilerler. İzleyici tarafından beğenilen dizi çok izlenen Tayland dizileri bölümünde yer almıştır.

Game Maya: En çok izlenen Tayland dizilerinden birisi olan Game Maya, aksiyon, dram ve romantizm içerir. Gun, koruma olarak iş yapmaktadır. Gun’un nişanlısı düğün öncesi hayatını kaybeder. Gun bu şüpheli ölümü araştırmak için şüphe duyduğu kişilerin yanında koruma olarak işe başlar. İşlerin istemediği gibi gelişen olayları konu alan dizi, bütün duyguları içerisinde barındırarak, seyirciye güzel zamanlar geçirtmeyi başarmıştır.

U – Prince Series Part 10: Crazy Artist

Tayvan dizi yapımlarından olan U – Prince Series Artist : Crazy Artist, komedi , romantik ve dram içerir.Mel B ‘ nin erkek arkadaşı kendisine benzediği gerekçesiyle ondan ayrılır. Mel B’nin arkadaşı olan Hippie’ ye anlaşma teklif ederek sevgili olmak için ikna eder. Onların hayatını değiştirecek olan bu anlaşma ortaya farklı durumların çıkmasına sebep olacaktır. Okulda geçen bu keyifli dizi seyirciler tarafından çokça beğenilmiştir. 

Karn La Krang Neung… Nai Hua Jai

En çok izlenen Tayvan dizileri arasında yerini akan dizinin türü aksiyon, romantik ve dramdır. Genç bir kadın olan Fahsai uzun süredir beraberlik yaşayan erkek arkadaşını farklı bir kadınla beraber görür. Fahsai bu olayı unutmak için Japonya’ ya gider. Fahsai, Japoya’ da kendisini çete liderlerinin arasında bulur. Çetenin lideri olan Daniel’ e âşık olur. Bu konu üzerinde ilerleyen dizide aksiyon ve romantik anlar çokça bulunmaktadır. 

Bu konu ve daha fazla bilgileri Haberso sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Kaynak: https://www.keyifli.net/medeniyet-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz-kendi-duygu-ve-dusuncelerinizle-anlatin/

Bu bir tanıtım/işbirliği yazısıdır.

Yeni Yazı Posta Servisi


“En Çok İzlenen Tayland Dizileri” için bir cevap

  1. Tayland dizileri benim için çok özel bir yere sahiptir. Ailemle her hafta birlikte izlediğimiz bir Tayland dizisi olan You Are My Destiny’yi çok severdik. Hatta arkadaşlarımızla birlikte haftada bir kez büyük bir ekranın önünde izlerdik. Tayland dizileri izlerken çok güzel eğlenceli vakit geçiriyorduk. Dizilerin birbirinden çarpıcı konuları, karakterleri, müzikleri ve oyunculukları bizi çok etkiliyordu. Ailecek çok eğleniyorduk. You Are My Destiny’nin ardından çok sevdiğimiz bir diğer dizi olan Game Maya oldu. Aynı şekilde dizinin güzel başlangıcı ve sonuyla bizi etkilemeyi başardı.

    Tayland dizilerinin her bölümü bizi büyülüyor. İnanılmaz konuların ve karakterlerin çok güzel bir şekilde bir araya geldiği dizileri izlerken, olayların nasıl geliştiğini, karakterlerin nasıl değiştiğini ve dizinin nasıl sonuçlandığını merak ediyorduk.

    Tayland dizileri izlemek, ailece güzel vakit geçirmek ve bizi çok etkileyen konulara sahip olmaları sebebiyle bizi çok eğlendiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir