Bazen hali anlatmaya yetmiyor kelimeler: zihindeki karman çorman havayı ifade edebilecek kadar usta değil belli ki kalemimiz: doğrudur, öyledir de zaten. E susmak ise yakışmaz bize, illa gak!lamak gerekir dedik: içimizden gelerek haykırdık bu sözü: susma! Konuşmak çare oldu: belki dilimiz çare olur bu derde, hali anlatmaya yeterli olur diye umduk. Oldu mu olmadı mı: ilk olanın heyecanıyla dilimiz bi hayli sürçtü mü bilemem: kendi sesimiz bize pek bet gelir her daim: dinlemeye vakit ayırırsanız devamı hususunda dilekte bulunabilirsiniz ve sussan daha iyiydi deseniz de kırılmam hani.. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovacak kadar Fransız değiliz şükür ki!

Eğer dinlediysen ilk kaydı, birkaç notum var sana.. Arkada hüzzam makamından ud taksimi çalan Fikret Telek ağabeyimizdir, kendisini daha fazla dinlemek dilerseniz google amcaya başvurabilirsiniz. Elbette son durakta Sadri ağabeyimize selam etmezsek ayıp olurdu: kendisini bi hayli sever sayarız.. Acaba, acaba lanetin asıl sebebi bu mu ola!!! Ulu Manitu, Sadri ağabeyi kendisinden daha çok sevdiğimiz için lanetlemiş olmasın bizleri!? Hay bin saksağan!!!

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/248334441″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]
* kapak görselimizi çizen joanna margueritte ablamızdır...

KARGANIN SESİ MEKTUP OLUP SANA GELSİN İSTER MİSİN? :)

Bunları da Sevebilirsin :)

YORUMSUZ BIRAKMA ^^

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.