HAYALLER VE HAYATLAR DRAMI
Normal planlar dairesinde burada bir yazı olması yerine hazırlanmış röportaj soruları olmalıydı. Yani niyet ile netice arasında oldukça bağlantısız bir durum mevcut.. Gülünesi mi yoksa şüphelenesi bi durum mudur bilemiyorum. Bilmek isteyip istediğime dair bi ipucu, olay yeri didikleme ekibi tarafından halen aranmaktadır.
ayrac
▪ DEBEACEDEDEBEACEDE
Dört şıklı test sorularına cevap anahtarı hazırlıyoruz canlar! Pek bi hayırlı olacak gibi görünmüyor sonuçlar.. Sınav! Sınava girecek olanlarla cevap anahtarını hazırlayanlar aynı ise aralarında birinci kim olur dersiniz?
Bi husus daha var: denilenlere göre Ûdi Niyaz Hanımefendi de girmiş sınava ve hayli iddialı imiş. Ancak kahve bahanesi ile ettiğimiz son muhabbette ki sağolsun bana özel bardak getirmiş rahat içebileyim diye, cevap anahtarından habersiz olduğunu anladım. Hevesi kırılmasın diye de pek belli etmedim vahim durumu kendisine.. Yarın ola, hayrola!

mühim not: seyrinize sunmuş bulunduğumuz resim Ressam Süreyya Cirit Pektaş’a ait olup burada ücreti mukabilinde satılmaktadır: bizim bozuklukların yetersiz kalacağı bir meblağı var 🙂

KARGANIN SESİ MEKTUP OLUP SANA GELSİN İSTER MİSİN? :)

Bunları da Sevebilirsin :)

YORUMSUZ BIRAKMA ^^

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.