Aracınızın kiralama oranlarını nasıl arttırabilirsiniz?

Kullanmadığın zamanlarda aracını kiraya vererek ek gelir elde etmen mümkün. Garajyeri İstanbul araç kiralama konusunda oldukça yaygın bir ağa sahip ve hem araç sahibinin hem kiracının pek çok prosedürden kurtularak işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirmesine olanak sağlıyor.

Eğer sizde Garajyeri üzerinden aracınızı kiraya vererek ek gelir elde etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey Garajyeri’nin internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden aracınız için bir profil oluşturmak. Garajyeri’nin online hizmeti sayesinde araç kiralama sürecini kolaylıkla yönetebilirsin.

Aracınızdan elde ettiğiniz gelir oranını arttırmak ve daha çok tercih kiralanan araç olmasını sağlamak için uygulayabileceğiniz basit ip uçlarını sizin için derledik. İşte araç kiralama süresince size faydalı olabilecek yöntemler;

  1. Profilini eksiksiz olarak doldur, tüm doğrulamaları gerçekleştir

Garajyeri’ne üye olurken sizden bazı bilgilerini bizimle paylaşmanı istiyoruz. Profilinin güvenirliği için bu bilgileri eksiksiz girmen sana gelecek olan rezervasyon taleplerini arttıracaktır.

  1. Araç bilgilerini girin

Aracın konumunu, marka – modeli ve yılını seçin. Sonraki adımda araç ruhsat bilgilerini, plakasını, yakıt türünü, vites tipini ve motor gücünü girin. Eğer araç başkasının üzerine ise, araç sahibinin T.C. numarasını girmen gerekmektedir.

  1. Kiralama bilgileri

Garajyeri’nde aracını dilediğiniz şekilde kiralamaya açabilirsiniz; Saatlik/günlük/haftalık/aylık kiralama, minimum kiralama süresi, km sınırı seçeneklerini ayarlayabilirsiniz. Aracınızın kiralama için uygun olduğu günleri belirleyebilirsiniz.

  1. Araç fotoğrafları

Aracınızı ne kadar iyi sergilerseniz kiralanma şansı o kadar yüksek olacaktır. Kaliteli fotoğraflar yüklemeniz aracın kiralanma potansiyelini %50 arttıracaktır.

  1. Kiralama fiyatı

Aracınızın kiralama bedelini siz belirleyebilirsiniz. Ancak belirttiğiniz kiralama bedeli eğer piyasa değerinin üzerindeyse size özel olarak belirlenmiş olan araç yöneticiniz fiyatlandırma konusunda size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

  1. Rezervasyona hızlı cevaplar

Kiracılar, arabanıza kiralama isteği gönderdiğinde, size e-posta, sms ve mobil uygulamadan bildirim gönderilir. Bir kiralama isteği geldiğinde, araç sahiplerimize en geç 6 saat içinde geri dönmesini ön görürüz. Bu sayede kiracı, gelecek cevaba göre planını yapabilir. Cevap oranı yüksek olan araç sahiplerinin araçlarına, %10 daha çok kiralama talebi gönderiliyor.

  1. Buluşma ve araç teslimi

Aracınızı en az çeyrek depo ile teslim etmeniz kiracı açısından kolaylık sağlayacaktır. Kiralama talebini onayladıktan sonra, araç teslimine saatler kala rezervasyonu iptal etmek kiracı için zor bir durum olacağından, sonradan oluşabilecek beklenmedik durumlar için kiracıyı daha erken uyarmanızı öneririz.

KARGANIN SESİ MEKTUP OLUP SANA GELSİN İSTER MİSİN? :)

Bunları da Sevebilirsin :)

YORUMSUZ BIRAKMA ^^

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.