SAPIK UZAYLILAR

Abi her şey güzel hoş ama insan kendi cinsine sapıklık eder, edecekse. Hani o da hoş değil de.. bi dakika yahu bende hatlar koptu bi an: e bunlar zaten insan değiller ki! O zaman istedikleaerini yapabilirler demek olmuyordur herhalde. Yahu bildiğin kendi kendimle bi anlam kavgası yaşıyorum: olaylara bak.. hemde şu kıytırık koca gözlü uzun tırnaklı uzaylılar yüzünden!

YANGIN TÜPÜYLE OLMAZ Kİ AMA!

Hadi uzaylıyı tehdit ediyorsun, tamam onu anladık Doctor Who abimiz, bi lafımız yok da, yangın tüpü sence de basit bi fikir değil mi? Yani ne biliyim, sen koskoca zaman gezgini doktorsun, daha yaratıcı maddeler beklerdim senden. Mesela, her şeyi gaza çevirebilen bi tabanca çıkarabilirdin yada kaleminden ışın saçarak onları vurabilirdin, ne biliyim daha havalı şeyler olabilirdi diye bekledim ama bula bula yangın tüpünü buldun ya, helal olsun 🙂

doctor who birinci sezon
DOKTOR İNDİRGİYOR!

Biz internetten bi şeyler indiriyoruz ya, onun gibi bi şey herhalde bizim doktorun yaptığı. Kapana kısıldıkları odada düşünüyor bizim doktor ve onların hangi gezegenden olduklarını bulmaya çalışıyor: eğer bulursa, Rose’un annesinin ve sevgilisinin, kendilerini öldürmek için kapıda bekleyen uzaylıdan kurtulma şansları olacak. Kabine üyesi kadın ve Rose, uzaylılar hakkında gördükleri her şeyi teker teker söylüyorlar ve doktor “İndirgiyor!” diyor sadece. Daha fazla bilgi geldikçe daha da bi gaza geliyor indirgiyor kelimesi: sonunda doktor bombayı patlatıyor yani buluyor.

SİRKELİ ÖLÜM MÜ OLURMUŞ?

Evet buluyor… Bu uzaylı abilerimiz nasıl bi gezegenden geldilerse, sirkeye karşı zaafları varmış demek ki!! Harbi de oluyor ve uzaylının üstüne sirkeyi boşaltıyorlar. Yahu el-insaf! Şahsen nefret ederim sirkeden yani hayatını kurtarmak uğruna da olsa, yapılır mı, atılır mı onca sirke uzaylının üstüne: sen öl daha iyi mübarek. Hani bi an uzaylının yerine koydum kendimi ve ben dahi patladım!

MOLOZ SATIŞI VE ROSE’U KAYBEDEN FÜZE

Uzaylı arkadaşlar bizimkiler zaten ölecek diye anlatıyorlar amaçlarını: dünyanın molozlarını satacaklarmış yok edip. Olayın tamamını anlatmıyım ki zaten çok şey atlıyorum merak etmeyin, bizim doktorun aklına bi çare geliyor. Rose’un sevgilisine ordunun füze bağlantılarının şifresini kırdırıp telefonda anlatarak, uzaylıların ve kendilerinin de bulunduğu binaya füze yollatıyor: füze de nasıl bi füze… Tamam biraz eski zamanda çekilmiş bi dizi olabilir ama efect olayını az daha iyi yapabilirlermiş sanırım!

VE YİNE MUTLU SON!

Aynı binada bulunan bizim ekip kurtulur ve dünya tam da yok olmak üzere iken uzaylılar yok oluverir füze sayesinde. Ha bi de, o kabine üyesi olan kadın vardı ya: meğersem o da İngiltere’nin ilk kadın başbakanı olacakmışımış 😀 Hadi bakalım, çıkan çıksın kerevetine, ben kaçıyorum canlar 😉

KARGANIN SESİ MEKTUP OLUP SANA GELSİN İSTER MİSİN? :)

Bunları da Sevebilirsin :)

YORUMSUZ BIRAKMA ^^

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.