BİRİNCİ BÖLÜM

• GEÇMİŞ YADA GELECEK

Yahu anladık baya bi havalı adamsın da bu kadar da şey etmesen olmaz mıydı: yani şimdi hiç ortaya çıkmayan bi kız çıkıp gelse ve dese ki: hadi beni geleceğe götür: bütün suçlusu sensin Doktor… Dalga geçiyor gibiye mi benziyorum oradan bakınca acaba: al senin olsun tüm dünya: nişlersen nişle abicim: daha da bi lafın yok bu bölümün ardından.

• O GÜN!

İnsan yeni tanıştığı bi bayanı ilk olarak dünyanın yok oluşuna mı götürür o.O Büyük bi ağızla şaşkınlığımı ifade etmek istiyorum: hani anladık insan değilsin; yok olmuş bi gezegendensin de: hiç mi kız arkadaşın olmadı mübarek.. Tamam, bende bu konularda pek başarılı bi adamkarga sayılmam ama bu kadarını da yapacağımı sanmıyorum. Nerden aklına geldi de, beş milyon yıl sonrasına getirdin şu gariban kızı: kim bilir ilerleyen bölümlerde daha neler çektireceksin sen bu Rose’a!

• EĞLENCE ZAMANI!

Uzayın en popüler insanları bi araya toplanmış ve dünyamızın yok oluşunu izlemeye gelmişler: hani işiniz gücünüz yok mu diye hiç sormuyorum bile. Ağaçdan varlıklar mı dersin, koskaca bi yüz mü ararsın, toparlak mavimsi bi yaratık mı dersin, garip kostümlü kafasız varlıklar mı dersin: ne ararsan bi araya gelmişler ve dünyanın yok oluşunu izleyeceklermiş. Bi de o mavi görevli demesin mi, eğlence zamanı: eğlenceye hoş geldiniz falan diye… Hani gerçekten yok oluyoruz da birileri bundan zevk alıyormuş gibi hissedip sinirlendim arkadaş!

• SON İNSANIN SUYUNUN SUYU

doctor who son insan derisi

Kendisinin son insan olduğunu iddia eden şu garip yaratık vardı bide o buluşmada: yanında eskilerden kalma bi plak kutusu da getirmiş ve adına “ipod” dediklerini söyledi: kesin bu kadının kafasına bi şeyler düşmüş halen insanken: son safkan insan ama birazdan fazlası mal! Harbi mal: bütün bölümü mahvedecekti az kalsın ama neyseki Doktorumuz iş başında. Ha bide habire yardımcıları bunu nemlendirmek için su sıkıyorlardı yüzüne: kimin aklına geldiyse helal olsun diyor, gagamı kapatıyorum.

• HER AN ESPRİ VE AĞAÇ İLE AŞK

doctor who wooden women

Tamam karizmatik ve esprili bi erkek modeli çiziyorsun sayın Doktorum lakin hani gözünün önünde dünya yok olmakta ve sen halen espri yapma peşindesin: ayıp diye bi şey var değil mi? Unutmadan: fark etmedim sanma: o ağaçtan kadın ile muhabbetiniz ne idi öyle 🙂 Allah aşkına, doğanın bi parçası olarak doğa sevgisinin varlığına doğuştan inanırım ama sen biraz abartıyor gibisin: gerçi sende bi uzaylısın değil mi: bak ben bunu unuttum!

• GELECEK BÖLÜM!

Bide bununla ilk defa karşılaşıyor olmanın şaşkınlığı var üzerimde: gelecek bölümden parçalar vardı bitişte. Türk dizilerinde alışık olmadığımız hareketler bunlar: neyse keyifli bi şeymiş: gelecek haftayı iple çekmemizi sağlar elbet ama zaten dokuz sezonu çekilmiş dizisin: bana mı havan! notlarımı da şuraya bırakıp giderim ben arkadaş 😉

 doctor who birinci sezon ikinci bölüm notları

KARGANIN SESİ MEKTUP OLUP SANA GELSİN İSTER MİSİN? :)

Bunları da Sevebilirsin :)

YORUMSUZ BIRAKMA ^^

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.