Kargaların teknolojiden uzak olduklarını söylemek oldukça korkunç bir yalana ortak olmak demektir. Evet, bazılarını kullanmak konusunda hayli zorlanıyor olsak da kullanamadığımız söylenemez. Yani pençeler vesilesi ile bilgisayar kullanımda sıkıntı yaşamıyor olsak da telefon denilen icadı kullanmakta pek büyük sıkıntılara sahibiz: bi kere her seferinde orasını burasını kırdığımız bi gerçektir. Hangi ekran koruyucu karga pençesine dayanacakmış şaşarım! Bu yüzden kargalar, bilgisayar ile idare eden kuşlardır: eninde sonunda birisi bizler içinde uygun bir telefon icat edecektir: o vakte değin sabırla beklemekten gayrı bi çaremiz yok.

Fakat parmak basılması gereken bir hususa pençemizi atıyor ve bize tavsiye edilen bir siteyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Evinizde bir karga arkadaşımızla beraber yaşamıyor olsanız da sizler de bu telefonların oldukça narin camlarını pek çok kez kırıyorsunuz veya o olmadı bi yerlerine bi şeyler oluyor ve tamirci amcalara selam etmek zorunda kalıyorsunuz.

mobilclinix fotografli beni ara

“Bugün git, yarın gel!”
“Oooo, bunun bi hayli işi var abi!”
“Yaparız ama sana pahalıya mal olur abim!”
“Parçacıdan parça gelmesi en az iki hafta sürer be hocam!”

Ve gittiğinizde de böylesi sözlerle karşılaşıyor olduğunuzu duyuyor ve mahzun bir şekilde telefonunuzla vedalaştığınıza şahit oluyoruz. Fakat artık tüm bunları geride bırakabilmenizi sağlayan bir sistem var: hemde cep telefonunuzdan bile güncellenmiş sitelerine girerek kolayca onlara ulaşabiliyorsunuz. Ademçocuğu dediğin işini sağlama almasını bilmeli: mobilclinix‘in güncellenmiş mobil arayüzünü ziyaret ederek, seni aramalarını isteyebilmen için koyulmuş koca butona tıklayabilir ve numaranı, ismini ve hatta telefonunun kırık ekran gibi belirgin bir hasarı varsa fotoğrafını çekip yükleyebilirsin… Ağabey daha adamlar nasıl bi hizmet versin ki 🙂 Telefon tamiri konusunda sana 2 saat içinde onarım garantisi verebilen başka bir firma görmüşlüğüm yoktur.

Velhasılı kelam, birçok ilde bulunan servisleri ile sizleri alışveriş merkezlerinin beklenmedik bir noktasında hoş ve samimi iş yerleri ile beklemekte MobilClinix. Her türlü telefon arızası halinde, telefonlarınızı içinizde kuşku olmaksızın teslim edebileceğiniz ve hızlı bir şekilde tamir edilmiş olarak bulabileceğiniz hoş bir hizmet. Ayrıca unutmadan söylemek gerekir ki özellikle iPhone ve Samsung serisi telefonlarınız başta olmak üzere tabletlerinize varana kadar geniş bir hizmet alanları var. Biz kargaları da düşünerek ekran değişimi konusunda oldukça iddialılar 🙂

mobilclinix mobil arayuz

Sözlerimize son verirken, sizleri MobilClinix’in güncellenmiş mobil arayüzünü ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kimmiş bu adamlar diye merak edenleri fotoğraflı beni ara tuşuna tıklayıp (bırakın onlar arasın sizi 🙂 ) bi muhabbet etmesini tavsiye ediyoruz. Haydi sağlıcakla kalın emi..

KARGANIN SESİ MEKTUP OLUP SANA GELSİN İSTER MİSİN? :)

Bunları da Sevebilirsin :)

YORUMSUZ BIRAKMA ^^

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.